top of page

תקנון ותנאי שימוש- מזונגו- קהילת תרמילאי אפריקה בישראל

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם חלים על נשים וגברים כאחד.

מיזם "מזונגו" נוצר על ידי תרמילאים מתוך אהבה גדולה ליבשת אפריקה והרצון לשמר את חוויית הטיול בה ולשתף אותה עם אחרים. אנחנו בצוות "מזונגו" מנסים תמיד  לספק גם את ה'ערך המוסף' לטיול בהיבט ההכרות האמיתית עם היבשת והאנשים המקומיים בה, ולהכווין את המטיילים לצורת טיול שתומכת בקהילות המקומיות ומשמרת את הכבוד שרוכשים תרמילאי היבשת לתרבויות הייחודיות בה.

האתר מאפשר שיתוף חופשי של מידע מידע מתוך רצון לעזור איש לרעהו, תוך שמירה על שפה נאותה ועל זכויות הפרט. דעו כי האתר אינו מתעדכן בצורה מבוקרת ע"י שום גורם מלבד קהילת התרמילאים והתרמילאים עצמם. מסיבה זו ישנו צורך תמידי מצד הקורא לבדוק עד כמה הנתונים מעודכנים, אין להסתמך על המידע המובא במאמרים ובטיפים ללא ייעוץ נוסף. יש ליידע אותנו לגבי כל תוכן בו מצאתם שגיאה או חוסר-רלוונטיות.

בשימוש באתר אתה מסכים לתנאי השימוש הבאים:

כל הזכויות על כל התכנים באתר שמורות לצוות אתר 'מזונגו' (להלן יקרא "האתר") בכללם גם כל המפות השיתופיות שהאתר מקשר אליהן, התמונות המופיעות באתר וכל המדריכים הניתנים להורדה בחינם. אין להעתיק או לשנות אף אחד מהתכנים ללא אישור בכתב מצוות האתר. זכויות השימוש במאמרים אשר נכתבו ע"י תרמילאים שאינם מצוות האתר שמורות לכותב/ת, כמו גם התמונות המוצגות מטעמו.

אנחנו, בצוות האתר, מעודדים תחושת 'קהילה' של תרמילאים ובה שיתופיות מלאה- כך כשמישהו מעלה מידע מסוים הוא יפרסם את פרטיו על מנת שאחרים יוכלו ליצור איתו קשר להתייעצות נוספת. בתוך כך אנו מתחייבים לעולם לכבד את פרטיותו של כל אדם ואם יש אדם שאינו רוצה להזדהות או שאינו רוצה שנפרסם את פרטיו. תמיד תינתן אפשרות כזו.

האתר מספק 'הטבות' לתרמילאים בהן הנחות על אטרקציות שונות ביבשת. ההטבות הן בבחינת סיוע בייצור הנחה ואין בהן מן האחריות בביצוע ההטבה על צוות האתר. אין צוות האתר נושא באחריות על כל מקרה של מרמה מצד נותני השירות ובהתאם לכך לא יפצה צוות האתר על כל נזק כלכלי שעלול להיגרם. עם זאת יש לעדכן את האתר בכל אירוע כזה אם יתרחש, וזאת לטובת המשתמשים העתידיים בהטבה ועל מנת שננסה ככל שביכולתנו למנוע מקרים כאלה בעתיד. על המשתמש בהטבה חלה האחריות הבלעדית לוודא במקורות נוספים את טיב נותן השירות המוצע בה. אין צוות האתר אחראי באף צורה לנזק פיזי או רפואי שיחולו כתוצאה משימוש בהטבה.

באתר פרסומות ותכנים המכילים מידע פרסומי. לצוות האתר אין כל אחריות על התכנים המועברים בפרסומות, או על כל מה שיכול לקרות עקב הסתמכות על המידע שמועבר בתכנים אלו. בכל מקרה בו משתמש באתר נתקל בתוכן פוגעני אנו מעודדים אותו לפנות אלינו על מנת שנסיר אותו באופן מיידי. האתר רשאי למנוע שימוש בכל אחד מערוצי התוכן של האתר לצורך פרסום שלא באישור.

באתר תכנים והמלצות שקשורים לתברואה או לסוגיות משפטיות (כמו הוצאת ויזה, נטילת כדורי מלריה וכו') – צוות האתר אינו נושא באחריות רפואית או משפטית על הכתוב. התוכן אינו נכתב בידי רופאים או עורכי דין ולכן יש להתייחס לכל נתון מסוג זה כהמלצה בלבד ולהתייעץ בנוסף עם גורמים המוסמכים לכך.

תכנים:
באתר מובאים תכנים שנכתבים על ידי משתמשים וגולשים (כתבות, טיפים, תגובות). על כל כתיבה של תוכן לאתר חלים הכללים הבאים:

- אין לכתוב באתר תוכן שעלול לפגוע בכל אדם או גוף אחר, או בזכויותיו, או בשמו הטוב.

- אין להשתמש בשפה גסה ולא נאותה באף חומר שנכתב באתר, או כתגובה לחומר של משתמש אחר.

- אין לכתוב באתר תוכן פרסומי ללא אישור ממפורש מהאתר. תוכן מסוג זה יוסר.

- דעו שבפרסום תוכן אתם משפיעים על תכנון והטיול של משתמשים אחרים. וודאו את אמינות ונכונות התכנים שאתם מעלים. אין לעלות תוכן שקרי או מטעה.

- לצוות האתר אין אחריות על דיוק התכנים המתפרסמים באתר, או על פגיעתם באדם אחר. בכל מקרה אליו תופנה אליו תשומת לבנו אנחנו נעשה כל שביכולתנו לתקן כל תוכן לא מדויק ולהוריד מהאתר כל תוכן פוגעני.

- אין לפרסם תוכן שלקוח מאדם או ממקום אחר בלא אישור מפורש מאותו המקור.

-האתר אינו אחראי לכל נזק, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש כתוצאה משימוש או הסתמכות על מידע או תכנים המתפרסמים באתרים כאמור ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר ע"י צדדים שלישיים.

- בהעלאת כל תוכן לאתר לרבות כתבות, טיפים או תגובות, הכותב מסכים שכל הזכויות על התוכן מועברות לאתר, ועם זאת ההרשאה לפרסם את התוכן, לערוך להסיר אותו וכו. זכויות אלה הינן משותפות בבחינת- אם ירצה הכותב לבצע שינויים או להסיר את התוכן או לכתובו במקורות אחרים- יוכל לעשות זאת.

- האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות לערוך להוסיף או להסיר כל תוכן אשר נשלח אליו, בכל שלב שהוא, מבלי אישור מיוחד מהכותב.

לסיום, אנו מעודדים אתכם להשתמש בכל התכנים באתר כדי לצאת לטייל ולהנות מכל רגע בטיול שלכם, להתאהב ביבשת הזו ואחר כך לחזור לספר לנו על זה.

פרטי התקשרות: ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת דרך "צור קשר".

bottom of page